Karaoke-restobar “SVOI”

Чи знайоме вам відчуття, коли закладів в місті дуже багато, а піти нема куди?
Десь нема місць, десь нема потрібної страви, хтось швидко зачиняється, десь поганий сервіс. А коли постає питання, куди піти після опівночі, все стає ще складніше. І нам, як молодим і активним ужгородцям, ця проблема була завжди близька. В кіно завжди так яскраво показували запальні вечірки в караоке клубах, а у нас складно було знайти місце, де можна поспівати і не втрапити в халепу ненароком.
Десь між цими думками в нас народилась мрія відкрити такий заклад, де буде смачно, безпечно, весело, атмосферно — місце, де завжди будуть всі свої, і почуватимешся там завжди не просто гостем, а СВОЇМ.

Так народився наш Karaoke-restobar SVOI, і для нас це не просто чергова локація в місті — це втілення всіх наших ідей, бажань наших близьких та друзів, а ще це величезна робота всієї нашої команди.
Бренд-шеф довго обирав найкраще з кращого, аби створити з цього одну цілісну виключну концепцію закладу. Для кулінарних гурманів наш шеф-кухар розробив меню, страви якого давно знайомі кожному, але точно здивують новими відтінками смаку. Зону бару розробляв наш бармен, підбираючи кожну деталь — від бокалів до інгридієнтів кожного коктейлю за власною авторською рецептурою. Наші дизайнери працювали над інтер’єром, щоб створити максимально стильну та затишну атмосферу, де кожен почуватиметься комфортно. Ми закупили найсучасніші кальяни, аби і тут здивувати їх поціновувачів. Певно, найдовше ми працювали над вечірньою програмою — над нашим караоке. Ми перечитали сотні форумів і передивились тисячі оглядів, радились з любителями і експертами. Звісно, ми думали все буде значно простіше, але ні на мить не жаліємо, що розпочали цю справу.
Тим не менш, єдині, на чию оцінку роботи нашої команди ми чекаємо — це ви. Будьте нашими гостями, посміхайтесь і насолоджуйтесь в компанії СВОЇХ.